Marvel: Strażnicy Galaktyki na PS5 z zaskakującym rozmiarem. Posłuchajcie polskiego dubbingu

News
1535V
Marvel: Strażnicy Galaktyki na PS5 z zaskakującym rozmiarem. Posłuchajcie polskiego dubbingu
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2021, 20:28

Marvel: Strażnicy Galaktyki to jedna z najciekawszych premier tego tygodnia i jednocześnie kolejna produkcja wykorzystująca technologię kompresji danych oferowanych przez PS5. Gra na konsoli Sony charakteryzuje się zaskakująco małym rozmiarem.

Od godziny 15:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją Marvel: Strażnicy Galaktyki. Jak wspomniałem w tekście – miałem okazję zapoznać się z tytułem na PS5 i faktycznie potwierdzam bardzo mały rozmiar gry. Produkcja na sprzęcie Sony zajmuje zaledwie 31GB, gdy na PlayStation 4 gracze muszą pobrać blisko 60GB, a na PC aż 80GB.

Różnice w rozmiarze gry są związane z technologią kompresji danych, która jest wykorzystywana przez Sony w PlayStation 5. Firma potwierdziła, że przygody projektowane z myślą o PS5 mogą zajmować mniej i właśnie Marvel: Strażnicy Galaktyki jest tego najlepszym przykładem.

We wspomnianym tekście wrzuciłem początek historii z polskim dubbingiem, ale podejrzewam, że nie każdy może być zainteresowany wrażeniami. Z tego powodu także tutaj możecie sprawdzić, jak prezentuje się lokalizacja – jest to dobra okazja, by przekonać się, czy warto włączać Marvel: Strażnicy Galaktyki z rodzimymi głosami.

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych