Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2021 17:27
Halo Infinite porównanie
2352V

Halo Infinite zanotowało gigantyczny progres graficzny. Gra zbiera mnóstwo pochwał – zobaczcie porównanie

Twórcy Halo Infinite nie zmarnowali ostatniego roku. 343 Industries pokazało nowy materiał z kampanii i produkcja wygląda znacznie lepiej. Deweloperzy odświeżyli znane sceny podkreślając detale na między innymi stroju Master Chiefa.

Halo Infinite może być kolejnym hitem w tegorocznym katalogu Microsoftu. Gra zmierza na rynek i wiele na to wskazuje, że produkcja zanotuje bardzo duży progres graficzny względem ubiegłego roku. Deweloperzy otrzymali dodatkowy rok i postanowili znacząco dopracować grafikę.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie między innymi dopieszczony strój Master Chiefa – bohater nie wygląda jak „zabawka”, a tym razem możemy wyraźnie dostrzec, że w tym pancerzu protagonista serii przetrwał już wiele bitew. Na filmie łatwo dostrzeżecie także zmiany w cieniowaniu czy też znacznie bardziej dopracowane detale wielu scen.

To oczywiście dopiero wstępne porównanie, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy nie bez powodu pokazali te fragmenty.

Halo Infinite wygląda znacznie lepiej i tytuł pod względem oprawy powinien zaoferować oczekiwaną jakość. Nadal musimy pamiętać, że to produkcja zmierzająca na dwie generacje, jednak twórcy nie zmarnowali dodatkowych miesięcy.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft