Marvel: Strażnicy Galaktyki w 4K i 60 fps. Długi gameplay z PS5 pokazuje sam początek historii

News
1302V
Marvel: Strażnicy Galaktyki w 4K i 60 fps. Długi gameplay z PS5 pokazuje sam początek historii
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 18:30

Na początku przyszłego tygodnia zostaną opublikowane recenzje Marvel: Strażnicy Galaktyki. Dziennikarze już grają, więc możemy dzisiaj sprawdzić, jak prezentuje się sam początek historii. Gameplay pokazuje jakość gry z PS5.

Marvel: Strażnicy Galaktyki jest jedną z najciekawszych produkcji, która w przyszłym tygodniu trafi na konsole dwóch generacji oraz komputery osobiste. Eidos Montreal zdecydował się na przygotowanie fabularnej historii, a dzisiaj mamy okazję sprawdzić, jak prezentuje się sam początek przygody.

Fragment rozgrywki trwa blisko 1,5 godziny, jednak nie musicie obawiać się gigantycznych spoilerów – najlepsze dopiero przed Wami. Materiał jednak pokazuje, jak wygląda walka, ale mamy także okazję sprawdzić sporo dialogów. Twórcy postawili na dyskusje bohaterów i podczas przechadzania się po lokacjach ekipa Strażników Galaktyki często wymienia się poglądami.

Marvel: Strażnicy Galaktyki zmierzy się ze sporym zadaniem, ponieważ Eidos Montreal otrzymało w swoje ręce wielką markę, jednak wielu graczy może się obawiać, że twórcy Square Enix zapewnią podobny tytuł, jak Crystal Dynamics. Ja akurat dobrze bawiłem się w Marvel's Avengers, ale wielu fanów oczekiwało od tej pozycji hitu na miarę Spider-Mana od Insomniac Games.

Sprawdźcie również premierowy zwiastun Marvel: Strażnicy Galaktyki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych