Riders Republic do sprawdzenia za darmo. Ubisoft udostępnia całą grę przed premierą

Promocje gier
958V
Riders Republic do sprawdzenia za darmo. Ubisoft udostępnia całą grę przed premierą
Wojciech Gruszczyk | 21.10.2021, 14:00

Ubisoft rozpoczął wielką promocję Riders Republic. Gracze otrzymali dostęp do pełnej zawartości, ale mogą cieszyć się tytułem tylko przez ograniczony czas. Jest to jednak dobry moment, by sprawdzić, czy warto zainteresować się grą.

Riders Republic to najnowsza propozycja Ubisoftu, która pozwoli graczom wziąć udział w różnych ekstremalnych sportach. Zainteresowani podczas jednej sesji mogą skorzystać ze zróżnicowanego sprzętu i choć część trasy przejedziemy na rowerze, to później możemy wykorzystać narty czy też deskę do snowboardu.

Tytuł zebrał sporo pochwał podczas testów beta, więc Ubisoft idzie za ciosem. Premiera Riders Republic odbędzie się dopiero w przyszły piątek, ale już teraz gracze na wszystkich platformach mogą pobrać i sprawdzić pełną wersję gry. Przyjemność jest jednak limitowana i podczas zabawy możecie uczestniczyć w różnych konkurencjach przez maksymalnie cztery godziny. Następnie będziecie mogli kupić produkcję.

Jest to na pewno ciekawa opcja, która pokazuje, że Ubisoft jest pewny swego i chce, by jak największe grono graczy sprawdziło Riders Republic. Zamierzacie zagrać w produkcję francuskiego studia?

Riders Republic pobierzecie korzystając z poniższych odnośników.

Źródło: https://register.ubisoft.com/ridersrepublic-trial-week/pl-PL

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych