For Honor x Dead by Daylight. Startuje przerażający crossover z okazji Halloween

News
1003V
For Honor x Dead by Daylight. Startuje przerażający crossover z okazji Halloween
Bartosz Dawidowski | 21.10.2021, 11:26

Wiele gier otrzymuje obecnie aktualizacje halloweenowe (w szczególności ciekawe jest wydarzenie, które rozpoczęło się w Fortnite). Jeden z najbardziej intrygujących crossoverów w takich klimatach uruchamiany jest w For Honor.

W For Honor jeszcze dzisiaj wystartuje wydarzenie "Survivors of the Fog" ("Ocaleli z mgły), związane z Halloween. Atrakcja jest o tyle ciekawa, że to crossover z uniwersum Dead by Daylight.

Wiadomo, że w świecie For Honor pojawi się Traper z tego horroru. Do dyspozycji dostaniemy też tryb Survivors, którego akcja przebiega w przerażającym środowisku, inspirowanym światem Dead by Daylight. Rzeczony moduł zaoferuje zmagania dla dwóch zespołów po 4 zawodników (4vs4). Pierwszy zespół, który uzyska w tym starciu 1000 punktów (dodatkowe punkty zdobywamy za zabicie polującego na zawodników Trapera) zwycięży. 

Wydarzenie Survivors of the Fog będzie aktywne aż do 11 listopada. Ubisoft nie podał jeszcze godziny jego rozpoczęcia. Spodziewamy się, że halloweenowa atrakcja zostanie uruchomiona dzisiaj ok. godziny 15:00.

Poniżej czeka na was zwiastun atrakcji w For Honor. Ubisoft obiecuje, że w ramach wydarzenia odblokować będzie można wiele ciekawych przedmiotów.

Sprawdźcie przy okazji halloweenową inwazję gigantów w Fortnite.

Źródło: https://www.dualshockers.com/for-honor-x-dead-by-daylight-halloween-event-start-time/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych