Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.10.2021 12:10
Fortnite z wielką halloweenową inwazją. Zwiastun przedstawia gigantycznych wrogów i nowości
358V

Fortnite z wielką halloweenową inwazją. Zwiastun przedstawia gigantycznych wrogów i nowości

Na świat Fortnite spadł gniew "Królowej Sześcianów". Epic Games odsłania atrakcje z najnowszej aktualizacji tej strzelaniny free-to-play, które pojawiają się w związku z Halloween.

Rozpoczyna się kolejna faza serii atrakcji pt. "Fortnite: Koszmarów Czar" - tym razem związana z obecnością Królowej Sześcianów w świecie gry.

Na środku wyspy w Fortnite pojawiła się tajemnicza budowla, zwana "Zbieżnością". Do gry wprowadzani są również jak dotąd najpotężniejsi wojownicy Królowej Sześcianów, czyli Opiekuni. To bardzo wysokie i wytrzymałe na obrażenia potwory, które możecie sprawdzić w akcji na filmiku poniżej. Gniew Królowej Sześcianów w aktualnej fazie zakończy się 2 listopada, ale to nie oznacza końca związanej z nią narracji. Deweloperzy już teraz zapowiadają, że wspomniana Zbieżność zacznie w listopadzie ewoluować.

Aktualizacja 18.21 wprowadza do Fortnite, oprócz nowego typu przeciwników, również świeżą broń: Kosę z Ubocza. Do tytułu wracają też Miotły Wiedźm i wyrzutnia dyń. Oprócz tego do dyspozycji ponownie mamy Hordobicie - tylko do 2 listopada.

Powraca Hordobicie! Potwory Sześcianu przepychają Ubocze do naszego świata. Walczcie razem z towarzyszami o jak najwyższy wynik, znajdując mnożniki punktów, zaliczając serie trafień oraz likwidując jak najwięcej potworów. Przetrwajcie w nowych lokacjach i pokonajcie końcowego bossa, by sięgnąć po zwycięstwo!

Tryb okresowy Hordobicie będzie dostępny od 19 października, godz. 15:00, do 2 listopada, godz. 14:00 czasu polskiego, ale to nie wszystko. Pojawią się też zadania Hordobicia, które możecie kończyć, by zdobywać specjalne nagrody! Odblokujcie plecak Olej do głowy, sztandar Królowa Sześcianów i graffiti Dowódczyni Sabatu Przestraszanek.

Oprócz wymienionych nowości patch naprawia również błąd, który powodował wyłączanie strzelb w trybie zwanym Naparzanką.

Sprawdźcie też przy okazji nadchodzące wydarzenie związane z premierą filmowej "Diuny".

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/fortnite-v18-21-fortnitemares-wrath-of-the-cube-queen

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software