Strażnicy Galaktyki 3 w pełnej produkcji, a Marvel: Strażnicy Galaktyki na efektownym zwiastunie

News
994V
Strażnicy Galaktyki 3 w pełnej produkcji, a Marvel: Strażnicy Galaktyki na efektownym zwiastunie
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2021, 20:04

Fani Strażników Galaktyki nie mogą narzekać. Już wkrótce na konsolach oraz PC zadebiutuje Marvel: Strażnicy Galaktyki, a jednocześnie Chris Pratt potwierdził prace nad „Strażnicy Galaktyki vol. 3”. Przed nami dwie ciekawe historie.

Eidos Montreal nie przestaje promować Marvel: Strażnicy Galaktyki. Ostatnio mogliśmy sprawdzić premierowy zwiastun oraz fragmenty rozgrywki, a teraz nadszedł czas na spot telewizyjny, który w naprawdę dobry sposób przedstawia założenia zabawy. Twórcy pokazali, jak główny bohater Star-Lord wydaje kolejne polecenia partnerom, by wspólnymi siłami zespół mógł eliminować potężniejszego przeciwnika.

To jednak nie koniec atrakcji, Chris Pratt, który w Marvel Cinematic Universe wciela się w Star-Lord opublikował krótką, ale bardzo znaczącą wiadomość. Rozpoczęły się prace do „Strażnicy Galaktyki vol. 3” – film według planów ma trafić do kin 5 maja 2023 roku, jednak trudno powiedzieć, czy ostatnie roszady Disneya nie wpłyną również na tę produkcję. Jedno jest jednak pewne: James Gunn powrócił do MCU i po sukcesie „Legion samobójców: The Suicide Squad” może on już opracowywać kolejną historię.

Jak widać sympatycy tego IP nie mogą narzekać. Czekacie na film i grę?

Źródło: Informacja prasowa: Cenega Twitter: TeamCoco

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych