Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 19:07
Marvel: Strażnicy Galaktyki - Eidos
1163V

Marvel: Strażnicy Galaktyki na rozgrywce. Pojedynek z bossem, wytłumaczenie systemu walki i stroje

Eidos Montreal w końcu odkrywa karty i za sprawą najnowszych materiałów pozwala lepiej poznać Marvel: Strażnicy Galaktyki. Opublikowane filmy pozwalają spojrzeć na sporo rozgrywki i odnoszę wrażenie, że gra wygląda coraz lepiej.

Twórcy Marvel: Strażnicy Galaktyki za sprawą redakcji IGN przybliżają graczom najważniejszy element produkcji – walkę. Dziennikarze zaprezentowali pojedynek z bossem, ale także przedstawili siedmiominutowy film, który bardzo dokładnie przybliża system pojedynków.

W Marvel: Strażnicy Galaktyki gracze wcielą się wyłącznie w Star-Lorda, ponieważ to on jest głównym bohaterem opowieści, ale podczas akcji otrzymamy możliwość proszenia o pomoc naszych partnerów. Każdy ze Strażników może wykorzystać swoją moc, by zaatakować wyznaczony cel.

Na trzecim filmie zerkniecie na stroje dla Strażników Galaktyki – w pozycji znajduje się 40 skinów i wszystkie elementy znajdziemy w grze, ponieważ deweloperzy nie zaimplementowali do pozycji żadnych mikrotransakcji. Wśród ubrań zobaczymy bardzo klasyczne ciuchy, które będą dobrze kojarzyć fani komiksów, ale również bardziej szalone warianty.

Warto pamiętać, że Marvel: Strażnicy Galaktyki otrzyma pełną, polską lokalizację, więc nie tylko przeczytamy napisy, ale posłuchamy także rodzimych głosów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Eidos Montreal Marvel: Strażnicy Galaktyki Square Enix