Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2021 17:48
Fallout 76 za darmo przez tydzień
1485V

Fallout 76 za darmo przez tydzień. Bethesda zaprasza na „Tydzień Bomb”

Bethesda zaprasza graczy do wielkiego świętowania „Tygodnia Bomb”. Firma chce upamiętnić 23 października i jednocześnie zaprasza wszystkich śmiałków na serwery Fallout 76. Tytuł jest dostępny za darmo przez tydzień.

23 października świat zmienił się na zawsze” – tymi słowami Bethesda przypomina dzień, w którym na świat spadły bomby, ale gracze pomimo przeciwności przetrwali, a teraz mogą wspólnie podbijać postapokaliptyczne Appalachy.

To właśnie z tej okazji od 19 do 25 października Fallout 76 jest dostępny za darmo – grę możecie pobrać ze wszystkich cyfrowych sklepów. Jednocześnie tytuł kupicie z 75% rabatem, więc aktualnie produkcja jest wyceniona na 42,25 zł (cena z PlayStation Store).

Twórcy podkreślają jednocześnie, że drugi raz w historii gracze mogą skorzystać z promocji na atomowe pakiety:

„Od 19 do 25 października będziecie mogli zyskać atomy w najlepszej cenie i wydać mniej gotówki na przedmioty, które zwróciły waszą uwagę w Atomowym Sklepie. Oto szczegóły: - 500 atomów – 20% rabatu od podstawowej ceny - 1000 atomów (+100 bonusowych atomów) – 25% rabatu od podstawowej ceny - 2000 atomów (+400 bonusowych atomów) – 30% rabatu od podstawowej ceny - 4000 atomów (+1000 bonusowych atomów) – 35% rabatu od podstawowej ceny”.

To jednak nie koniec, ponieważ w najbliższy weekend (21-25 października) gracze sprawdzą potrójne wydarzenie – nadwyżki akcji pozwalają zdobyć znacznie więcej legendarnych przedmiotów.

„Trwa oferta związana ze spadającymi bombami, a do tego przygotowaliśmy wydarzenie nadwyżki akcji, w którym możecie zdobyć dwa razy więcej normalnych dziennych akcji legendarnych, wymieniając niepotrzebne przedmioty legendarne w automatach legendarnej wymiany. Następnie możecie przynieść swoje stosy akcji do sklepu Murmrgh w Zardzewiałym Kilofie, aby odebrać legendarne uzbrojenie i pancerze z 50% rabatem względem jej standardowych cen.”

W grze pojawią się także trudniejsze wyzwania („podwójne mutacje”) i za pokonanie wrogów otrzymacie sowite nagrody – podwójne PD w trakcie codziennych operacji oraz dwa razy więcej nagród w walucie i legendarnych rdzeniach.

Bethesda Polska zaprasza także na szereg transmisji:

Fallout 76 Tydzień Bomb

Źródło: Bethesda Polska

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76