Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2021 17:32
Xbox Series X Mini Lodówka wykupiona przez skalperów
2506V

Xbox Series X Mini Lodówka wykupiona przez skalperów. Sprzęt sprzedawany za blisko 2000 zł

Microsoft uruchomił zamówienia przedpremierowe na nowy sprzęt i Xbox Series X Mini Lodówka jest już trudno dostępny we wszystkich oficjalnych sklepach. Gracze mogą jednak sięgnąć po urządzenie na aukcjach, ale w tej sytuacji zainteresowani zapłacą znacznie więcej.

Od godziny 15:00 Microsoft rozpoczął sprzedaż specjalnego sprzętu, ale zainteresowanie mini lodówkami okazało się gigantyczne. W niektórych sklepach urządzenia znikały w mniej niż minutę, co pozwala sądzić, że także w tym wypadku na produkty czekały boty.

Tak jak mogliśmy się spodziewać, Xbox Series X Mini Lodówka jest aktualnie dostępny wyłącznie na aukcjach, gdzie ceny najnowszej propozycji Microsoftu znacząco przewyższają ofertę amerykańskiej korporacji.

Xbox Series X Mini Lodówka ebay

Jest to w ostatnim czasie dość standardowa sytuacja, która pokazuje, że gracze chętnie sięgają nie tylko po konsole, ale również gadżety związane z producentami. Możemy podejrzewać, że nawet Microsoft nie spodziewał się aż tak wielkiego zainteresowania.

Microsoft potwierdził, że kolejne egzemplarze mini lodówek trafią do sprzedaży w okolicy premiery (grudzień), ale aktualnie musimy czekać na dodatkowe szczegóły.

Źródło: https://www.ebay.co.uk/

Tagi: xbox Xbox Series X Xbox Series X Mini Lodówka