Riders Republic na widowiskowym zwiastunie. Ubisoft pozwala sprawdzić za darmo pełną wersję gry

News
854V
Riders Republic na widowiskowym zwiastunie. Ubisoft pozwala sprawdzić za darmo pełną wersję gry
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2021, 20:31

Ubisoft przypomina o premierze Riders Republic i zarazem zaprasza do sprawdzenia pełnej wersji gry. Już w przyszłym tygodniu produkcja trafi na rynek, ale gracze od najbliższego czwartku mogą zapoznać się z pozycją.

Premiera Riders Republic została zaplanowana na 28 października, więc z tej okazji Ubisoft przygotował efektowny materiał, który w naprawdę dobry sposób przedstawia grę. Twórcy pokazują zróżnicowane konkurencje i świetną zabawę – tego w pozycji francuskiego studia na pewno nie zabraknie.

Ubisoft postanowił w ciekawy sposób wykorzystać okazję i zaprosić graczy do wypróbowania Riders Republic. Klienci nie otrzymają teraz małego fragmentu pozycji, a mogą zapoznać się z pełną wersją gry, ale tylko przez cztery godziny.

Trudno powiedzieć, ile zainteresowani zdążą sprawdzić, ale warto przypomnieć, że Ubisoft już wcześniej oferował możliwość zagrania w Riders Republic. Podczas testów mogliśmy sprawdzić kilka ciekawych konkurencji, które dobrze pokazywały, czego możemy spodziewać się pod koniec października.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych