Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2021 20:57
Game & Watch: The Legend of Zelda
697V

Game & Watch: The Legend of Zelda na zwiastunie. Nintendo promuje mini sprzęt z Linkiem

Do premiery nowej kieszonsolki Nintendo pozostał niespełna miesiąc, więc Big N reklamuje urządzenie. Sprawdźmy, jak prezentuje się nowy model Game & Watch przygotowany z myślą o fanach The Legend of Zelda.

Społeczność skupiająca się wokół konsol Nintendo sprawdza już możliwości Nintendo Switch OLED, jednak część graczy czeka na następną premierę. Po sukcesie Game & Watch: Super Mario Bros. Japończycy poszli za ciosem i w czerwcu zapowiedzieli wydanie z Linkiem – oczywiście z okazji rocznicy serii Zelda.

Link powraca w klasycznym wydaniu. Dzięki Game & Watch: The Legend of Zelda będziemy mogli sprawdzić The Legend of Zelda, Zelda 2: The Adventure of Link i The Legend of Zelda: Link’s Awakening z Game Boya. Dodatkowo gracze będą mogli sprawdzić Vermin, w którym kultowy bohater będzie grywalną postacią.

Nintendo zaprezentowało dzisiaj nowy zwiastun, który pokazuje możliwości urządzenia – jeśli mieliście okazję zagrać na odpowiedniku z Mario, to doskonale wiecie, czego możecie się tym razem spodziewać. Mam jednak wrażenie, że opowieści Linka w takim wydaniu będą cieszyć się większym zainteresowaniem względem stosunkowo prostych przygód wąsatego hydraulika.

Premiera Game & Watch: The Legend of Zelda została zaplanowana na 12 listopada.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Game & Watch Game & Watch: The Legend of Zelda Zelda