Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2021 14:36
Hideo Kojima x Jean-François Rey
1789V

Hideo Kojima szykuje designerskie okulary. Japończyk przedstawił pierwsze modele

Hideo Kojima nawiązał współpracę z francuskim projektantem, by zadbać o ciekawe modele okularów. Jean-François Rey specjalizuje się w tworzeniu interesujących wzorów – zaprezentowano pierwsze produkty.

Hideo Kojima od dawna proponuje graczom zróżnicowane gadżety, ale jak się okazuje Japończyk nie zwalnia i dzięki najnowszej współpracy będzie miał okazję zaproponować fanom... Okulary.

Nie będą to jednak zwykłe wzory. Jean-François Rey specjalizuje się w opracowaniu nietypowych produktów i już pierwszy model (HKxJF01) wyróżnia się pomysłem, ponieważ użytkownik otrzyma tutaj możliwość korzystania z normalnych korekcyjnych szkieł, ale w dowolnej chwili „dostawi” przyciemniane soczewki.

W drugiej propozycji (HKxJF02) widzimy bardzo wyraźnie podkreślony mostek – w tym wypadku warto zwrócić uwagę na różne kolory. Mimo wszystko najciekawszą propozycją jest kolekcjonerski model (HKxJF03), który w zestawie będzie zawierał czarną maskę przygotowaną w oparciu o maskotkę Kojima Productions – Ludensa.

Aktualnie jednak nie znamy najważniejszego: cen. Francuski producent podkreśla, że zainteresowani mogą kontaktować się z jego firmą przez e-mail podany na stronie.

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 1

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 2

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 3

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 4

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 5

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 6

Hideo Kojima x Jean-François Rey - okulary - 7

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/hideo-kojima-is-releasing-a-range-of-designer-glasses/

Tagi: Hideo Kojima Jean-François Rey okulary