Xbox Game Pass na 8 miesięcy za darmo. Microsoft przygotował sporą niespodziankę dla wybranych graczy

News
14417V
Xbox Game Pass na 8 miesięcy za darmo. Microsoft przygotował sporą niespodziankę dla wybranych graczy
Iza Łęcka | 18.10.2021, 09:41

Gigant z Redmond ponownie zaskoczył, oferując niemały upominek dla niektórych klientów Xbox Game Pass. Ze względu na zmianę metod przetwarzania transakcji gracze z Indii otrzymali aż 8 miesięcy darmowego dostępu do usługi. Opcja uwzględnia również nowych subskrybentów.

Katalog Xbox Game Pass jest stale rozbudowywany o następne gry, jednak Amerykanie nie ustają w promocji abonamentu i opracowywaniu przeróżnych ofert skłaniających kolejnych graczy do sprawdzenia propozycji.

W ostatnim czasie przekonali się o tym użytkownicy z Indii. Microsoft musi dostosować się do nowych wymagań dotyczących wykonywania płatności w azjatyckim kraju i zaktualizować stosowane systemy, dlatego w formie rekompensaty oferuje swojej społeczności aż 8 miesięcy Xbox Game Pass za darmo.

„Reserve Bank of India dodał ostatnio nowe wymagania dotyczące przetwarzania transakcji poprzez upoważnienie RBI-E, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony. W Microsofcie aktualizujemy nasze systemy płatnicze, aby umożliwić płatności cykliczne zgodnie z tymi wymaganiami. W międzyczasie, aby uniknąć zakłóceń, dodaliśmy 8 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate do Twojego konta bez dodatkowych opłat, dzięki czemu nie musisz się martwić o dokonywanie powtarzających się płatności w tym czasie i możesz po prostu cieszyć się graniem w gry”.

Oprócz 8 miesięcy darmowego Xbox Game Pass Ultimate dla aktualnych klientów, korporacja zapewnia 7-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla graczy, którzy dopiero zainteresują się usługą i wykupią subskrypcję. 

Na początku tygodnia powinny zostać ogłoszone następne produkcje zmierzające do usługi w październiku. Jedną z najnowszych propozycji w katalogu jest Back 4 Blood od Turtle Rock Studio– przeczytajcie naszą recenzję.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/10/xbox-is-giving-8-free-months-of-game-pass-to-subscribers-in-india

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych