Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2021 15:15
The Last of Us - HBO - Joel
1656V

Serial The Last of Us na nowych materiałach. Bella Ramsey wspomina o „wejściu do gry”

Kanadyjczycy dzielą się kolejnymi materiałami z „The Last of Us”. Na zdjęciach i filmach widzimy głównych bohaterów, a aktorzy w wolnych chwilach udzielają wywiadów i chwalą pracę HBO. Przedstawione fotografie wyglądają obiecująco.

Od początku tygodnia pojawiają się nowe materiały z „The Last of Us”, ponieważ aktorzy opracowują nowe sceny w Edmonton i okoliczni mieszkańcy chętnie publikują zdjęcia oraz filmy pokazujące produkcję HBO. Nadal tak naprawdę nie otrzymaliśmy bezpośredniej prezentacji bohaterów, ale niektóre publikacje pozwalają zerknąć na trójkę aktorów: Pedro Pascala (Joel), Bellę Ramsey (Ellie) i Annę Torv (Tess).

Bella Ramsey w ostatnim wywiadzie dla redakcji BBC potwierdziła, że wśród ekipy HBO znajduje się „całkiem sporo fanów gry”, dla których praca przy adaptacji produkcji Naughty Dog jest zapewne czymś wyjątkowym. Zespół nie ukrywa, że stacja w naprawdę odpowiedni sposób dba o to, by serial był wierny oryginałowi. Zdaniem aktorki, na planie można poczuć, że „wchodzi się do gry”, co miejmy nadzieję jest dobrym znakiem.

Bella Ramsey wspomniała nawet, że jej rola w „The Last of Us” to zdecydowanie największa rzecz, przy której miała okazję pracować, co jednak jest ciekawe, ponieważ aktorka wystąpiła w między innymi „Grze o tron” i „Mrocznych materiach”.

Źródło: Twitter: TheLastofUsNews
https://www.pushsquare.com/news/2021/10/the-last-of-us-tv-show-sets-like-walking-into-the-game

Tagi: HBO The Last of Us The Last of Us HBO TLOU