Clifford. Wielki czerwony pies doczekał się kolejnego zwiastuna - do kin pójdziemy w grudniu

Filmy i seriale
516V
Clifford. Wielki czerwony pies doczekał się kolejnego zwiastuna - do kin pójdziemy w grudniu
Igor Chrzanowski | 16.10.2021, 19:36

Paramount stara się rozkręcić swój własny serwis VOD tworzony na wzór Disney+, jednakże aby tego dokonać musi zapewnić nam bardzo mocne filmy i seriale, dla których będziemy chcieli sięgnąć po kolejną subskrypcję. Czy wielki Clifford jest jednym z takich filmów?

Każdy kto oglądał bajki we wczesnych latach dwutysięcznych może kojarzyć takiego wielkiego czerwonego psiaka jakim był Clifford - czworonóg jaki wychował całe pokolenie dorosłych już widzów. 

Dziś możemy zobaczyć drugi już zwiastun filmowej adaptacji live-action tejże kultowej dziś bajki dla najmłodszych. Jak widać Paramount postanowiło pójść w tym samym kierunku co Disney i już 3 grudnia 2021 roku do polskich kin wejdzie wysokobudżetowy film z najlepszymi możliwymi efektami specjalnymi ukazującymi zwierzęta w najbardziej realistycznej formule. Dzięki temu tytułowy Clifford wygląda wręcz wyśmienicie i na pewno przyciągnie przed ekrany kin dosłownie całe rodziny.

Pierwsza zajawka ukazywała jak Clifford pojawił się w życiu swoich właścicieli, a ci im bardziej zaczęli go kochać, tym większy zaczął rosnąć - czy psiak ma jakieś granice? Być może, ale o konsekwencjach jego nieustannego rozrostu przekonany się na srebrnym ekranie już 3 grudnia. Amerykanie obejrzą film również na Paramount+ 10 listopada. 

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper