The Batman na klimatycznym zwiastunie! Robert Pattinson jako obrońca Gotham

Filmy i seriale
3310V
The Batman na klimatycznym zwiastunie! Robert Pattinson jako obrońca Gotham
Iza Łęcka | 16.10.2021, 22:36

„The Batman” to widowisko, którego nie mogło zabraknąć na DC FanDome 2021. Po przygotowaniu publiczności i udostępnianiu kolejnych plakatów oraz ujęć z filmu, przyszedł czas na trailer. Sprawdźmy jak prezentuje się najnowsze widowisko poświęcone losom Człowieka Nietoperza.

Po wielu problemach na planie oraz pandemicznych trudnościach związanych z przełożeniem daty premiery, najnowszy film Matta Reevesa zadebiutuje na wielkim ekranie w marcu 2022 roku. Proces produkcji znacząco się przedłużył, głównie za sprawą panujących obostrzeń oraz zachorowań wśród obsady, a pierwszy klaps padł w styczniu 2020 roku w Londynie.

DC FanDome 2021 jest imprezą, na której musieliśmy zobaczyć materiał z „The Batman”. Twórcy skutecznie podgrzewali atmosferę przed wydarzeniem, uchylając nieco rąbka tajemnicy i prezentując poszczególnych bohaterów w czerwono-czarnych ujęciach. Teraz jednak nadszedł czas na crème de la crème, czyli zwiastun prezentujący nowego Batmana.

W roli głównej w „The Batman” wystąpi Robert Pattinson, natomiast na ekranie towarzyszyć mu będą Zoe Kravitz, Colin Farrell, Andy Serkis, Jeffrey Wright oraz Paul Dano. Tym razem fani Człowieka Nietoperza będą mieć do czynienia z nieco inną prezentacją losów bohatera – za scenariusz odpowiadają reżyser Matt Reeves oraz Peter Craig, którzy przedstawią wydarzenia rozgrywające się w latach 90., gdy młody Bruce Wayne dopiero przywdziewał strój superbohatera.

Jak podoba się Wam najnowszy zwiastun?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych