Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2021 22:36
Suicide Squad Kill The Justice League DC FanDome
2527V

Suicide Squad Kill The Justice League zachwyci? Fabularny zwiastun wygląda fantastycznie

Twórcy Batman Arkham są w końcu gotowi na większy pokaz swojej nowej przygody. Jednym z pewniaków DC FanDome był Suicide Squad Kill The Justice League i dzisiaj możemy w końcu sprawdzić, jak czterech przedstawicieli Legionu Samobójców przygotowuje się na walkę z Supermanem.

Suicide Squad: Kill the Justice League zostało ujawnione na pierwszym DC FanDome, ale dotychczas nie otrzymaliśmy wielu szczegółów dotyczących produkcji. Twórcy ujawnili, że rozwijają wielką grę, która zmierza już wyłącznie na nową generację i komputery osobiste, ale w zeszłym roku było za wcześnie, by mówić o konkretach. Rocksteady Studios od razu potwierdziło, że nie tylko chce wykorzystać moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, to jednocześnie potrzebuje więcej czasu – premiera gry została zapowiedziana na 2022 rok.

W najnowszej propozycji Rocksteady Studios wcielimy się w czwórkę postaci: Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot i King Shark. Gra została osadzona w uniwersum stworzonym przez serię Batman Arkham, ale akcja rozgrywa się w Metropolis – ponownie trafimy do otwartego świata.

Pierwszy zwiastun dobrze zapowiedział akcję – Metropolis jest atakowane przez Brainiaca, a gdy Amanda Waller wysyła do akcji swoją grupę do zadań specjalnych, to czwórka wcześniej wspomnianych bohaterów natrafia na Supermana, który jest kontrolowany przez potężnego przeciwnika.

Suicide Squad Kill The Justice League

Suicide Squad Kill The Justice League na DC Fandome

Twórcy w końcu pokazali zwiastun, który pozwala sprawdzić, jak będzie prezentował się gameplay ze Suicide Squad Kill The Justice League. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Gracze wcielą się w ekipę, która zmierzy się z między innymi Supermanem, Flashem i Wonder Woman.

Nie znamy daty premiery, ale gra zadebiutuje w 2022 roku!

Tagi: Rocksteady Studios Suicide Squad: Kill the Justice League Warner Bros. Interactive Entertainment