Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.10.2021 10:30
The Batman plakaty
546V

The Batman na nowych plakatach. Twórcy podgrzewają atmosferę przed prezentacją zwiastuna

Choć do premiery nadchodzącego filmu o Człowieku-Nietoperzu zostało jeszcze kilka miesięcy, to twórcy coraz bardziej napędzają machinę marketingową i zasypują nas kolejnymi materiałami.

Choć na ten moment trudno wyrokować, który film z szerokiej gamy produkcji debiutujących w 2022 roku jest najbardziej wyczekiwanym, to bez wątpienia "The Batman" może być uznawany za czołówkę takiego zestawienia. Film z Robertem Pattinsonem w głównej roli ma być fenomenalny, a my wiemy już, że prawdopodobnie kwestią godzin jest prezentacja nowego zwiastuna. Zdecydowanie warto czekać.

Sami twórcy coraz chętniej pokazują nam więc kolejne materiały. Teraz, aby nieco podgrzać atmosferę przed pełnoprawnym pokazem wideo, twórcy udostępnili nam dwa niezwykle klimatyczne plakaty zwiastujące nadchodzący film. Oba w czarno-czerwonych barwach i robiące piorunujące wrażenie. Nie ukrywam, że gdybym tylko dorwał fizyczne wersje tych grafik, od razu wylądowałyby u mnie na ścianie.

Zresztą, sprawdźcie sami w poniższym wpisie z Twittera, albo w grafice pod newsem. Jestem przekonany, że wielu osobom przypadną do gustu. Z tego miejsca warto przypomnieć również, że premiera filmu od Matta Reevesa planowana jest na 4 marca przyszłego roku - już wtedy będziemy mogli udać się tłumnie do kin, by poznać nową inkarnację jednego z najpopularniejszych bohaterów w historii komiksów.

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: DC FanDome Matt Reeves Robert Pattinson The Batman