Epic Games rozdaje pieniądze i grę! 40 zł na zakupy w sklepie korporacji

Gry
2353V
Epic Games rozdaje pieniądze i grę! 40 zł na zakupy w sklepie korporacji
Wojciech Gruszczyk | 15.10.2021, 18:10

Epic Games ponownie rozdaje pieniądze. Gracze mogą już nie tylko pobierać kolejne darmowe produkcje, ale w łatwy sposób skorzystają z promocji, dzięki której otrzymają 40 zł na zakupy. Oferta może zainteresować wielu sympatyków rozgrywki na PC.

Epic Games kontynuuje promocję Epic Games Store i korporacja ponownie nie tylko rozdaje produkcję, ale zapewnia także pieniądze na kolejne zakupy. Na dobry początek zainteresowani mogą pobrać Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oraz Pakiet Epic do Paladins – z oferty skorzystacie w tym miejscu.

To jednak nie koniec propozycji, ponieważ Epic Games kolejny raz zaprasza graczy na większe zakupy użytkownicy mogą otrzymać Kupon Epic o wartości 40 zł za włączenie „subskrypcji wiadomości e-mail”, ale jest to zwykłe newsletter.

„Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o nowościach, darmowych grach i zniżkach? Nie musisz szukać dalej! Zasubskrybuj wiadomości e-mail i alerty Epic Games, aby być na bieżąco z ulubionymi grami i nie tylko. Jeśli zasubskrybujesz między 15 października a 16 listopada, podarujemy Ci Kupon Epic o wartości 40 PLN, który będzie można wykorzystać przy kolejnym kwalifikującym się zakupie na Epic Games Store. Otwórz ustawienia swojego konta i sprawdź sekcję Preferencje dotyczące komunikacji, aby zobaczyć swój aktualny status subskrypcji. Na tym etapie istnieją tylko dwie możliwości...”

Klienci muszą jedynie pamiętać, że z propozycji możemy skorzystać robiąc zakupy za przynajmniej 59,99 zł. W ostatnich dniach nie mogliśmy narzekać na brak ciekawych tytułów, więc na pewno nie zabraknie opcji, by wrzucić do cyfrowej biblioteki nową grę.

Kupon możecie wykorzystać do 16 listopada, więc warto sprawdzić najbliższe premiery.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/kupon-o-wartosci-40-pln-do-epic-games-store-za-zapisanie-sie-do-newslettera/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper