Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2021 15:40
Nowości w Animal Crossing: New Horizons
592V

Animal Crossing: New Horizons z wielką prezentacją nowości. Zobaczcie pokaz

Nintendo nie rezygnuje z Animal Crossing: New Horizons. Produkcja w zeszłym roku okazała się wielkim hitem, ale deweloperzy nieustannie pracują nad nową zawartością. Dzisiaj otrzymaliśmy szansę sprawdzenia, jakie atrakcje zmierzają do gry.

Animal Crossing: New Horizons był jedną z najpopularniejszych gier ubiegłego roku. Produkcja cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem, a dzięki premierze w bardzo specyficznych warunkach – gracze wykorzystywali pozycję do spotykania się ze znajomymi. Tytuł osiągnął gigantyczny sukces, więc Japończycy zamierzają zaoferować fanom nową zawartość.

O godzinie 16:00 rozpocznie się trwający około 20 minut Nintendo Direct, który będzie skupiony wyłącznie na Animal Crossing: New Horizons. Nie jest to częsta sytuacja, by Japończycy poświęcali całe wydarzenie na jedną pozycję, jednak musimy pamiętać, że sukces Animal Crossing przerósł oczekiwania nawet największych entuzjastów tego IP.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czego możemy się spodziewać, ale jeśli macie wolny czas i nadal chętnie włączacie Animal Crossing: New Horizons – sprawdźcie nowości zmierzające do tytułu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo