Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 19:46
Diablo 2 Resurrected nadal z problemami
3918V

Diablo 2 Resurrected nadal z problemami. Gracze nie wytrzymują i zaczynają zwracać grę

Kolejny dzień i następne problemy. Blizzard nadal nie naprawił serwerów w Diablo 2 Resurrected, więc gracze nie mogą się logować do gry, tracą dostęp do swoich postaci i frustracja zaczyna sprawiać, że kolejni zainteresowani chcą zwracać produkcję. Blizzard jednak nie uznaje wszystkich refundacji.

Na początku tygodnia wspominałem o problemach z serwerami Diablo 2 Resurrected. Błędy nadal nie zostały wyeliminowane, a dzisiaj na oficjalnych kanałach Blizzarda pojawiła się kolejna wiadomość – studio zdaje sobie sprawę z problemów i wciąż bada przyczyny niedogodności.

Gracze nie zamierzają już jednak dłużej czekać. Pierwsi zainteresowani chcą oddać grę i choć część klientów potwierdza, że udało im się dokonać refundacji, to jednak nie wszystkie zwroty są uwzględniane. Część klientów nie może oddać pozycji, ale również nie może liczyć na rozgrywkę, ponieważ serwery wciąż nie działają.

Sytuacja jest kłopotliwa, jednak przynajmniej aktualnie Diablo 2 Resurrected mierzy się z dużymi problemami. Trudno powiedzieć, kiedy deweloperom uda się okiełznać pozycję, ale miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy pozytywne informacje.

Źródło: Twitter: BlizzardCS

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II: Resurrected