Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 18:29
Hawkeye
597V

Hawkeye zaprezentowany. Marvel potwierdza plany dotyczące premiery

Jeszcze w listopadzie odbędzie się premiera pierwszych epizodów „Hawkeye”. Kolejny serial z Marvel Cinematic Universe został właśnie zaprezentowany na drugim zwiastunie. Widzowie zobaczą nowe sceny i przygotować się na debiut historii.

W zeszłym miesiącu Marvel zaprezentował pierwszy materiał promocyjny „Hawkeye”, ale premierę zaplanowano na 24 listopada, więc już dzisiaj możemy sprawdzić nowy zwiastun przygotowujący widzów na kolejną historię z Marvel Cinematic Universe.

W głównego bohatera ponownie wcieli się Jeremy Renner, który odegrał dużą rolę w całym MCU i bardzo możliwe, że wydarzenia z „Czarnej Wdowy” będą kontynuowane właśnie w promowanym serialu. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę pozytywnie – trailer potwierdza, że powinniśmy w tym wypadku oczekiwać luźniejszej formuły.

Korporacja potwierdziła także ważny szczegół: „Hawkeye” otrzyma tylko sześć epizodów, a już pod koniec miesiąca zobaczymy dwa odcinki. Marvel zaprasza na dłuższą premierę, która na pewno zostanie ciepło przyjęta przez widzów.

„Hawkeye” to czwarty serial Marvela – wcześniej publikowaliśmy wrażenia z „Wandavision”, „Falcon i Zimowy Żołnierz”, „Loki” oraz „What if...?”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hawkeye Marvel Marvel Cinematic Universe MCU