Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 17:28
The Invincible
1213V

The Invincible zachwyci atmosferą? Zobaczcie zwiastun gry na podstawie powieści Stanisława Lema

The Invincible to pierwsza produkcja polskiego studia Starward Industries, które otrzymało możliwość opracowania gry na podstawie powieści science fiction autorstwa Stanisława Lema „Niezwyciężony”. Twórcy właśnie opublikowali materiał z przygody i całość wygląda ekscytująco.

The Invincible to produkcja studia Starward Industries, które już w 2019 roku zapowiedziało, że otrzymało możliwość rozwijania przygody w świecie wykreowanym przez Stanisława Lema. Powieść „Niezwyciężony” zainspirowała deweloperów, by opowiedzieć graczom ekscytującą historie.

Produkcja to retro-futurystyczna przygodówka z elementami thrillera, która w przyszłym roku zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych. Deweloperzy rozwijają wydarzenia na Unreal Engine.

„Akcja gry „The Invincible” dzieje się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie cyfrowa technologia nie została wynaleziona. Ludzkość eksploruje kosmos i zapuszcza się w jego najodleglejsze zakątki korzystając z analogowych urządzeń i technologii”

Starward Industries potwierdziło, że na materiale widzimy Doktor Yasną, którzy z determinacją próbują wydostać się z planety Regis III. The Invincible przynajmniej aktualnie zapowiada się na bardzo ciekawą opowieść, która może zachwycić graczy atmosferą oraz samym umiejscowieniem wydarzeń.

Źródło: Informacja prasowa:

Tagi: Starward Industries The Invincible