Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 16:30
Bethesda świętuje urodziny The Evil Within
721V

Bethesda świętuje urodziny The Evil Within, a gracze mają nadzieję, że firma szykuje kontynuację

Bethesda nie daje zapomnieć o marce The Evil Within. Twórcy świętują i przypominają o dwóch pierwszych odsłonach serii. Gracze mają jednak nadzieję, że to tylko teaser przyszłej zapowiedzi – według plotek The Evil Within 3 powstaje.

Japońskie Tango Gameworks kończy prace nad Ghostwire: Tokyo, ale deweloperzy potwierdzili już rozwijanie kolejnej gry. Za produkcję odpowiada John Johanas (reżyser The Evil Within 2) i nie brakuje plotek, według których deweloperzy mają pracować nad trzecią częścią horroru.

Twórcy dość niespodziewanie postanowili przypomnieć o IP i opublikowali wiadomość. Jak się okazuje – The Evil Within i The Evil Within 2 trafiły na rynek w październiku, więc deweloperzy mogą świętować podwójną rocznicę.

Nie brakuje jednak głosów, według których jest to wyłącznie teaser mający za zadanie przypomnieć graczom o marce, ponieważ The Evil Within 3 ma faktycznie znajdować się w produkcji. W komentarzach możecie znaleźć bardzo jednoznaczne opinie – twórcy zapowiadając grę mogą liczyć na odpowiednie wsparcie publiki.

Warto przypomnieć, że Phil Spencer podczas Tokyo Game Show miał okazję rozmawiać z Shinji Mikamim i szef marki Xbox nie ukrywał zadowolenia z posiadania w swoich szeregach pierwszego, japońskiego studia.

Źródło: Twitter: bethesda

Tagi: Tango Gameworks The Evil Within The Evil Within 2 The Evil Within 3