Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 14:01
PS5 na święta
2861V

PS5 na święta? Sony otwiera specjalną stronę, by gracze mogli mieć szansę kupić PlayStation 5

Sony zdaje sobie sprawę z nadciągających świąt, więc korporacja przygotowała dodatkową stronę, na której gracze ze Stanów Zjednoczonych mogą wyrazić chęć kupienia urządzenia. Jeśli będą mieć szczęście, to jeszcze w 2021 roku zagrają na PS5.

W Polsce każdego dnia pojawiają się lepsze lub gorsze oferty na PlayStation 5, jednak nadal w wielu krajach urządzenie jest bardzo trudne do kupienia. Najlepszym przykładem tej sytuacji są Stany Zjednoczone, gdzie klienci zostaną... Wybrani, by mogli kupić PS5.

Sony otworzyło dodatkową stronę, by gracze mogli otrzymać szansę zamówienia PS5 przed zbliżającymi się świętami. Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ producent wykorzysta konta PlayStation Network, by określić, kto tak naprawdę powinien zagrać w tym roku na PlayStation 5.

Japończycy potwierdzają w FAQ, że proces selekcji opiera się na „wcześniejszych zainteresowaniach i aktywnościach na PlayStation”. Możemy podejrzewać, że klienci, którzy grali dużo lub kupowali sporo gier, będą mieć większą szansę kupienia PS5.

Gdy szczęśliwcy zostaną wybrani, firma skontaktuje się z nimi i zainteresowani otrzymają trochę czasu na złożenie zamówienia. Sony podkreśla, że w procesie mogą brać udział również gracze z Europy, ale gdy zostaną wybrani, będą musieli podać amerykańskie adresy... Więc warto w tej sytuacji posiadać wujka ze Stanów, który odbierze konsole i później wyślę ją do gracza.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sony-has-opened-registrations-for-the-chance-to-buy-a-ps5-in-the-us/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 Sony