Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2021 10:37
Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked Part 2. Ogłoszenia produktów pomimo problemów z zaopatrzeniem
672V

Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked Part 2. Ogłoszenia produktów pomimo problemów z zaopatrzeniem

Pojawiały się pogłoski, że Samsung zrezygnuje z przeprowadzenia w tym roku drugiego etapu wydarzenia Galaxy Unpacked 2021. Koreański gigant postanowił jednak zaskoczyć swoich fanów.

W ostatnich miesiącach pojawiały się przecieki, że w związku z niedoborami półprzewodników Samsung będzie musiał zrezygnować z premiery wyczekiwanego modelu smartfona Galaxy S21 FE. Wygląda jednak na to, że pomimo niedoboru komponentów koreański koncern zdecydował się wprowadzić to urządzenie na rynek (i zapewne również tablet Galaxy Tab S8). Okazuje się, że Samsung przeprowadzi już 20 października wydarzenie Galaxy Unpacked 2021 Part 2. 

Galaxy Unpacked 2021 Part 2 rozpocznie się 20 października 2021 r., dokładnie o godzinie 16:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo - zobaczymy je na Samsung.com i na oficjalnym profilu firmy na YouTube.

Wszystko wskazuje na to, że na imprezie Samsung ujawni Galaxy S21 FE i tablet Galaxy Tab S8. Oprócz tego analitycy spodziewają się, że firma przedstawi nowe kolory dla rozchwytywanego przez klientów modelu Galaxy Z Flip 3, na co wskazuje również filmik zapowiadający wydarzenie, który czeka na was poniżej.

Szerzej o problemach z dostawami wybranych, najnowszych modeli smartfonów Samsunga pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: https://wccftech.com/samsung-announces-galaxy-unpacked-2021-part-2-event/

Tagi: Samsung smartfony technologie