Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2021 17:27
Battlefield 2042 Hazard Zone
788V

Battlefield 2042 Hazard Zone zostanie zaprezentowany w tym tygodniu. DICE zaprasza na pokaz

DICE właśnie potwierdziło datę pokazu ostatniego trybu z Battlefield 2042. Hazard Zone zostanie ujawniony jeszcze w tym tygodniu i na dobry początek otrzymamy zwiastun oraz pewnie poznamy konkretne informacje dotyczące wariantu rozgrywki. Zobaczcie teaser.

DICE już wcześniej przedstawiło szczegóły dotyczące Battlefield Portal oraz pozwoliło nam już zagrać w klasyczny multiplayer z Battlefield 2042, ale w produkcji znajdziemy jeszcze jeden, duży tryb. Hazard Zone ma zapewnić zupełnie nowy sposób rozgrywki i pokaz propozycji odbędzie się 14 października o godzinie 17:00.

Według przecieków Battlefield 2042 Hazard Zone ma połączyć zmagania znane z Escape from Tarkov z rywalizacją Battle Royale – gracze trafią na wielką mapę i będą wypełniać misje. W zespole znajdzie się maksymalnie trzech graczy, a podczas podróżowania po lokacji będziemy mogli natrafić nie tylko na innych zawodników, ale także oddziały sterowane przez SI.

Hazard Zone będzie dostępny od premiery i jest to jeden z trzech głównych wariantów rozgrywki, który podobno będzie stale rozbudowywany. Nie brakuje głosów, według których to właśnie HZ ma zapewnić największe odświeżenie w Battlefield 2042 względem poprzednich odsłon serii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield 2042 Battlefield 2042 Hazard Zone DICE Electronic Arts