Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2021 11:25
Pitbull
922V

Pitbull na zwiastunie bez cenzury. Patryk Vega promuje widowisko

Patryk Vega regularnie dzieli się z widzami zajawkami prezentującymi „Pitbulla”. Najnowszy projekt skupia się na przedstawieniu działań polskich przestępców, dlatego reżyser opublikował trailer zawierający wiele mocnych scen.

Patryk Vega dał się poznać publiczności jako twórca, który regularnie bierze się za bary z kontrowersyjnymi tematami, a jego produkcje przepełnione są przemocą i niecenzuralnym językiem, zobrazowaniem różnych patologii i bezpardonowymi postaciami, którym niestraszne nawet największe wyzwania. Jedni go nienawidzą, inni z zapałem oglądają jego filmy, które systematycznie lądują na wielkim ekranie.

Debiutujący w kinach 11 listopada „Pitbull” również przedstawi historię porachunków polskiej mafii z politykami i przedstawicielami policji. Główną oś fabuły stanowić będzie śledztwo doświadczonego policjanta Gebelsa (w tej roli Andrzej Grabowski), który będzie podążał za własnym synem i stanie przed ogromnie trudnym wyborem.

Ostatnie materiały udostępniane przez reżysera wzbudzały sporo reakcji widzów, głównie za sprawą sposobu przedstawienia nowego „Pitbulla” – dzięki najnowszemu zwiastunowi mamy jednak okazję zobaczyć „dzieło Vegi” w pełnej krasie i bez cenzury. Nie zabraknie mięcha, niewybrednych dialogów, przemocy, używek i suchych żartów. Wybieracie się do kina na „Pitbulla”?

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami: „The Walking Dead” (pierwsza część 11 sezonu), „Mortal Kombat” (Blu-ray) i „Ron usterka”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Patryk Vega Pitbull trailer zwiastun