Iza Łęcka Iza Łęcka 05.10.2021 09:36
Pitbulla - Patryk Vega
2393V

Pitbull na nowym zwiastunie. Patryk Vega zaprezentował mocny materiał

Do premiery nowego „Pitbulla” pozostało coraz mniej czasu, zatem Patryk Vega przystępuje do kontrataku i prezentuje następne materiały promujące film. Najnowszy zwiastun przedstawia główne założenia historii, która trafi na wielki ekran już 11 listopada.

Patryk Vega to reżyser, scenarzysta i producent, którego nowe propozycje wielokrotnie spotykają się z głośną krytyką recenzentów – polskiej publiczności nie zniechęca jednak nieprzychylność dziennikarzy, dzięki czemu nowe filmy sygnowane jego nazwiskiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Twórca niedawno świętował premierę „Small World” (przeczytajcie naszą recenzję), natomiast obecnie szykuje widzów na nowego „Pitbulla”.

Najnowszy film, w którym wystąpią Andrzej Grabowski, Jan Blachowicz, Tomasz Dedek oraz Przemysław Bluszcz, jest pewnego rodzaju powrotem reżysera do korzeni. W 2005 roku Vega zaproponował kryminał o tym samym tytule, następnie pracował nad rozwojem serii, jak również odpowiadał za takie produkcje jak „Botoks”, „Kobiety mafii”, „Bad Boy” czy „Polityka”.

„Pitbull” zadebiutuje 11 listopada, a najnowszy zwiastun prezentuje się całkiem przyzwoicie. Tym razem fabuła skupi się na sprawie, która będzie wymagała sporo poświęcenia od śledczego Gebelsa. Trzeba przyznać, początki tej serii cieszyły się naprawdę sporym uznaniem odbiorców, jednak przez wiele lat polski twórca dostarczał najróżniejsze jakościowo filmy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Naszych czytelników zachęcamy do zapoznania się z recenzjami: „Rodzinka rządzi”, „Winni” i „Dziewięcioro nieznajomych”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Patryk Vega Pitbull trailer zwiastun