Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2021 17:54
Xbox Series X - Nickelodeon All-Star Brawl
1804V

Xbox Series X w szalonych wersjach. Spongebob i Leonardo otrzymali swoje konsole

Microsoft zapowiedział dwie kolejne konsole, które tym razem trafią w gust sympatyków Nickelodeon All-Star Brawl. Firma opracowała sprzęt z motywem SpongeBoba Kanciastoportego oraz Leonardo z Wojowniczych Żółwi Ninja.

Microsoft od kilku tygodni systematycznie prezentuje nowe konsole i choć większość urządzeń nie trafia do normalnej sprzedaży, to możemy sprawdzić, jak prezentują się specjalne wydania Xboksów Series X. Firma tym razem przygotowała dwa nowe urządzenia – konsole mają świętować nadejście Nickelodeon All-Star Brawl.

Amerykański producent ponownie oferuje możliwość wygrania sprzętu: wystarczy podać dalej poniższą wiadomość z Twittera. Możecie mieć pewność, że zainteresowanie będzie ogromne – już teraz ponad 15 tysięcy graczy postanowiło wziąć udział w wydarzeniu.

Powiedzmy sobie szczerze – zaprezentowane konsole nie trafią w gust wszystkich graczy, ale wielu fanów Spongeboba lub Wojowniczych Żółwi Ninja chętnie postawiłoby w domach takie bryły. Trudno też nie odnieść wrażenia, że Xbox Series X naprawdę idealnie nadaje się do podobnych projektów.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Xbox Series X Spongebob

Xbox Series X Leonardo TMNT

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/10/11/xbox-unveils-xbox-series-x-consoles-celebrating-nickelodeon-all-star-brawl/

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X