GTA: The Trilogy The Definitive Edition trafi do pudełek. Źródła potwierdzają datę premiery

Gry
9479V
GTA: The Trilogy The Definitive Edition trafi do pudełek. Źródła potwierdzają datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2021, 14:01

Jeszcze w 2021 roku GTA: The Trilogy The Definitive Edition trafi na rynek i według naszych informacji możemy liczyć na pudełkowe wydanie. Gra zostanie wydana w fizycznej wersji na pięciu platformach.

Trzy odświeżone części Grand Theft Auto nie bez powodu rozgrzewają graczy z całego świata. Rockstar przypomniał sobie o lubianych klasykach, jednak przynajmniej aktualnie brakuje nam większych konkretów dotyczących powracających gier.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak jednak udało się nam ustalić, zmierza nie tylko do cyfrowych sklepów, ale gracze mogą liczyć na pudełka. Europejscy dystrybutorzy otrzymali już szczegóły dotyczące produkcji i rozpoczęli zbieranie zamówień od sklepów.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ według otrzymanych szczegółów – GTA: The Trilogy The Definitive Edition ma zadebiutować 7 grudnia 2021 roku w fizycznym wydaniu, ale w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Edycja na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S jest datowana na 2022 rok.

Muszę na pewno podkreślić, że nie znam dokładnych szczegółów dotyczących premiery w dystrybucji cyfrowej – Tom Henderson w zeszłym tygodniu wspomniał o premierze w listopadzie, co może być oczywiście prawdą w przypadku gry z PlayStation Store, Xbox Store, eShopu i Rockstar Game Launchera.

Jeśli jednak nic się nie zmieni, to w pierwszej połowie grudnia GTA: The Trilogy The Definitive Edition będzie dostępny w fizycznym wydaniu.

Źródło: własne

Komentarze (90)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper