Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2021 16:19
Dziewczyny z Dubaju
22851V

Dziewczyny z Dubaju na pełnym zwiastunie. Polski film podejmuje kontrowersyjną historię

Właśnie zaprezentowano pełny zwiastun „Dziewczyny z Dubaju”, czyli najnowszej produkcji, której zadaniem jest „zdemaskowanie hipokryzji polskiego show biznesu”. Film zadebiutuje na wielkim ekranie pod koniec listopada.

O „Dziewczynach z Dubaju” głośno było już w sierpniu, gdy został zaprezentowany pierwszy teaser filmu. Promocja trwa w najlepsze, więc dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun produkcji, która ma „zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu”. Czy to się uda? Aktualnie trudno powiedzieć, jednak na pewno warto zwrócić uwagę, że twórcy pokazują kilka znaczących scen, które mają przygotować widzów na „całą prawdę”.

„Dziewczyny z Dubaju” ma przedstawić wydarzenia związane z „aferą dubajską”, w którą zamieszane były celebrytki i modelki z naszego kraju – w zasadzie opublikowany materiał bardzo dokładnie streszcza wydarzenia, o których w pewnym czasie było w Polsce bardzo głośno.

Za projekt odpowiada Dorota Rabczewska i Emil Stępień, a reżyserką była Maria Sadowska, autorka „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Film opowiada o Emi, która zostaje luksusową damą do towarzystwa.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Britney kontra Spears”, „What if...” i „Wesele”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziewczyny z dubaju film Trailer