Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2021 13:42
Dziewczyny z Dubaju - pierwszy materiał
4977V

Dziewczyny z Dubaju na pierwszym zwiastunie. Polski film przedstawi „całą prawdę” o głośnej aferze

Już wkrótce w polskich kinach zadebiutuje film zatytułowany „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja stworzona przez między innymi Dodę ma „zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu”, a zarazem przedstawić całą prawdę o jednej z głośnych afer ostatnich lat. Zobaczcie pierwszy materiał zwiastujący historię.

W ostatnich dniach pojawiły się pierwsze informacje oraz zdjęcia z „Dziewczyny z Dubaju”. Jest to produkcja, która według twórców ma „zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu”. Film przedstawi „całą prawdę” o tak zwanej „aferze dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu czy też sportu.

Projekt został wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy takich tytułach jak: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Maria Sadowska, autorka „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, zajęła się reżyserią.

Historia przedstawi losy Emi, która zostaje luksusową damą do towarzystwa:

„Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę...”

Na ekranie zobaczymy między innymi: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Sprawdźcie nasze inne recenzje: „Wiedźmin: Zmora wilka”, „Reminiscencja”, „Lassie, wróć!” oraz „Cruel Summer”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dziewczyny z Dubaju film trailer zwiastun