Far Cry 7 postawi na rozgrywkę online? Ubisoft ma całkowicie odmienić serię

Gry (plotka)
1205V
Far Cry 7 postawi na rozgrywkę online? Ubisoft ma całkowicie odmienić serię
Wojciech Gruszczyk | 08.10.2021, 14:05

Gracze dopiero rozpoczynają poznawanie Yary, ale już teraz pojawiają się informacje dotyczące Far Cry 7. Nowa odsłona serii według przecieków ma skupić się na sieciowej rozgrywce, co może całkowicie zmienić oblicze wieloletniej serii. Wiadomość podaje kolejne źródło.

W czerwcu wspominałem o raporcie Jasona Schreiera, który wspomniał, że Far Cry 7 ma porzucić znaną koncepcję i zapewnić „radykalnie inny kierunek”. W ostatnim czasie nie słyszeliśmy nic więcej na temat gry, ale już Far Cry 6 zawiera rzekomy teaser nowej produkcji i część graczy uważa, że przedstawione sceny mają prezentować „sieciowego Far Cry”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz dziennikarz Axios potwierdził, że Ubisoft bada możliwość postawienia na sieciową rozgrywkę w kolejnej odsłonie:

„Podczas podcastu w czerwcu, Jason Schreier z Bloomberga zauważył, że następny "Far Cry" może pójść w "radykalnie innym kierunku". To pokrywa się z moim źródłem, które powiedziało, że firma bada podejście bardziej zorientowane na online dla sequela” – Stephen Totilo z Axios

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale bardzo możliwe, że Ubisoft będzie chciał zaryzykować. Systematycznie słyszymy o kolejnych pozycjach free-2-play, więc może i w tym wypadku zobaczymy pozycję sieciową, która postawi na nowy model biznesowy?

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że jednak nie jest to prawda, bo choć seria Far Cry potrzebuje pewnych zmian (o czym wspominam w recenzji Far Cry 6), to jednak w Yarze spędziłem sporo dobrych chwil i chętnie zagram w kolejną część.

Sprawdźcie nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: https://www.axios.com/ubisofts-far-cry-sequel-e05b168f-49f3-47bc-b186-5210201827c0.html

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper