Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2021 12:12
Far Cry 6 sekretne zakończenie
1215V

Far Cry 6 ma sekretne zakończenie. Grę możemy ukończyć zaskakująco szybko

Ubisoft w Far Cry 6 wykorzystuje dobrze już znany pomysł. Gracze mogą skorzystać z alternatywnej ścieżki rozgrywki i bardzo szybko ukończyć całą przygodę. Zobaczcie materiał prezentujący gameplay i sekretne zakończenie. [Przestrzegamy przed spoilerem]

Far Cry 6 jest kolejną produkcją Ubisoftu, do której dodane zostało alternatywne zakończenie. Odbiorcy mogą bardzo szybko ukończyć rozgrywkę, a po jednej z decyzji ich oczom ukaże się dodatkowa scena. Szczegóły poznacie poniżej, jednak ostrzegam przed spoilerem.

UWAGA NA SPOILER

Na początku historii Far Cry 6 gracze muszą przejść przez krótki wstęp, po którym mają możliwość dołączenia do ruchu oporu. Główny bohater może jednak zrezygnować ze współpracy z partyzantami i wykorzystać łódkę, by uciec do Miami. Decyzja uruchamia nowe ujęcia – po trzech miesiącach od zdarzenia Dani odpoczywa na plaży, ale jednocześnie dowiaduje się, że Antón Castillo przy pomocy swoich oddziałów specjalnych stłamsił „grupę terrorystyczną”.

Deweloperzy nie pierwszy raz wykorzystują opcję, by zapewnić dodatkowe zakończenie, które daje nieco więcej wyboru... Nikt jednak nie kupuje gry, by zakończyć ją już po wstępie ;)

Jeśli jesteście zainteresowani Far Cry 6 – sprawdźcie nasz poradnik oraz zapoznajcie się z recenzją.

Źródło: YouTube.com

Tagi: far cry Far Cry 6 sekretne zakończenie Ubisoft