Roger Żochowski Roger Żochowski 15.06.2012 09:36
Piątki z PS Vita - 30 DLC + Gravity Rush!
2035V

Piątki z PS Vita - 30 DLC + Gravity Rush!

Jest piątek - tygodnia koniec, weekendu początek - a u nas, jak to mamy w zwyczaju, rozdane zostaną kolejne kody na PS Vita. Tym razem czeka na Was DLC do gry Table Top Tanks oraz pełna wersja Gravity Rush! Jest więc o co walczyć...

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 30 kodów na DLC do do Table Top Tanks (Pakiet Toy Tanks) oraz pełna wersja świetnego Gravity Rush. Kody na DLC będziemy rozdawać, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 11:00Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku Gravity Rush zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych)

 

 

30 x DLC do Table Top Tanks (Pakiet Toy Tanks)

 


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na DLC do do Table Top Tanks - Pakiet Toy Tanks. Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 11:00.

 

 

Kod na pełną wersję Gravity Rush!

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Gravity Rush


Wkrocz do mistycznego miasta Hekseville i odkryj swoje moce przełamywania grawitacji.

 
Weź udział w epickiej przygodzie, posługując się umiejętnościami wykorzystującymi niezwykłe metody sterowania systemu PlayStation Vita.
Manipuluj siłami grawitacji i przestrzenią 3D.
Raduj oczy oryginalnym stylem graficznym opartym na japońskich i europejskich animacjach. 

Tagi: konkurs piątki z ps vita polska scep sony