Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2021 07:37
Far Cry 6 wśród nowości na PS5 i PS4
1037V

Sony promuje nowości zmierzające na PS5 i PS4. W tym tygodniu debiutują 4 ciekawe gry

Początek października przynosi kilka obiecujących produkcji, które zmierzają między innymi na PlayStation 5 i PlayStation 4. Brytyjski oddział PlayStation zachęca do wybierania pozycji na platformy Japończyków, a najnowszy materiał przedstawia  kilka interesujących zapowiedzi.

Nadciąga ten moment w roku, na który czeka wielu graczy. W następnych tygodniach będziemy nieustannie słyszeć o dużych tytułach zmierzających na wszystkie platformy, gdyż październik i listopad są zazwyczaj obładowane głośnymi premierami. Już na początku aktualnego miesiąca nie możemy mówić o nudzie, bowiem na rynku zadebiutuje pakiet interesujących tytułów.

Redakcja PlayStation Access zachęca do sprawdzenia w najbliższym czasie Alan Wake Remastered, Far Cry 6, JETT: The Far Shore oraz Nickelodeon All-Star Braw – to różnorodny zestaw, w którym gracze mogą sięgnąć po powracający hit, kolejna odsłonę serii Far Cry, promowaną przez Sony niezależną produkcję oraz platformową bijatykę z popularnymi bohaterami kreskówek emitowanych na Nickelodeon.

Zamierzacie sięgnąć po jedną z wymienionych produkcji? Fani serii Far Cry niewątpliwie powinni zwrócić uwagę na najnowszą przygodę na Yarze – materiały publikowane przez Ubisoft zapowiadają bardzo rozbudowaną grę, w której nie znajdziemy wiele nowych funkcji. Ostatnio wspominaliśmy także o materiale w pozycji, który może zwiastować już nową odsłonę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5 sony