Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2021 19:12
Agent Rockstar
1150V

Agent umarł. Rockstar po 12 latach usunęło ekskluzywną grę z PS3 ze strony

Pamiętacie jeszcze o Agencie? Ekskluzywna gra zmierzająca wyłącznie na PlayStation 3 nigdy nie trafiła na rynek i pewnie już nigdy nie powróci. Rockstar po wielu latach zdecydowało się usunąć produkcję ze swojej strony.

Pierwsze wzmianki o Agencie pojawiły się już w lipcu 2007 roku, jednak Sony zaprezentowało logo gry w czerwcu 2009 roku. Za ekskluzywną produkcję zmierzającą wyłącznie na PlayStation 3 miało odpowiadać Rockstar North. Przez lata nie słyszeliśmy o pozycji, a do lipca 2018 roku Rockstar odnawiało znak towarowy.

Jeśli ktokolwiek miał jeszcze najmniejsze nadzieje, że Agent powróci, to powinien zapomnieć o tej produkcji. Rockstar oficjalnie usunęło ze swojej strony wzmiankę o grze – choć niektórzy twierdzą, że ta decyzja powinna zostać podjęta dobre 12 lat temu.

Czyżby Rockstar szykował miejsce dla GTA: The Trilogy The Definitive Edition? Pakiet trzech gier ma powrócić, a nie brakuje głosów, według których już jutro będziemy świadkami prezentacji odświeżonej kolekcji.

W zasadzie szkoda, że Agent nigdy nie trafił na rynek, ponieważ opowieść umiejscowiona w czasach Zimnej Wojny, która miała przenieść graczy w „świat kontrwywiadu, szpiegostwa i politycznych zamachów” mogła w ciekawy sposób rozbudować katalog Rockstar.

Źródło: Twitter: CyberBlacks

Tagi: Agent Rockstar Games Rockstar North