Pixel Heaven 2021 - spotkanie z ekipą PSX Extreme. MyszaQ, Kali, Norby, Koso, Butcher, Roger i reszta na żywo

News
906V
Pixel Heaven 2021 - spotkanie z ekipą PSX Extreme. MyszaQ, Kali, Norby, Koso, Butcher, Roger i reszta na żywo
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2021, 14:25

Już w najbliższy weekend wszyscy fani gier będą mogli spotkać się w jednym miejscu, by wymieniać się doświadczeniami i rozmawiać o nadciągających produkcjach. Na Pixel Heaven nie mogło zabraknąć PSX Extreme i podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli spotkać wielu Zgredów. Poznajcie szczegóły nadciągającego wydarzenia.

Impreza Pixel Heaven odbędzie się już w ten weekend, w dniach 08.10-10.10 (piątek-niedziela). Z redaktorami PSX Extreme będzie można się spotkać w sobotę – o godzinie 16:00 zarówno stara jak i nowa gwardia Zgredów pojawi się na scenie festiwalu, a spotkanie poprowadzi znamy z branży i magazynów drukowanych Krooger. Swój udział w spotkaniu z czytelnikami zapowiedzieli między innymi Myszaq, Majk, Kali, Fenix, Koso, Sobek, Norby, Butcher, Roger, SoQ, Rozbo, Komodo, Dawid Muszyński, Michał Król, Konsolite czy Monika. Redaktorów będzie można też spotkać i przybić kielonka w klubie Remont, gdzie o 20:30 wystartuje VIP Party.

Pixel Heaven 2021 odbędzie się w wyjątkowych przestrzeniach Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektronik. Obiekt znajduje się przy ulicy Gen. Zajączka 7 w Warszawie. Na miejscu dostępny jest parking zewnętrzny oraz okoliczne ogólnodostępne miejsca do parkowania w przestrzeni publicznej. Wygodny jest też dojazd Metrem (stacja Dworzec Gdański) oraz koleją (stacja PKP Warszawa Gdańska). VIP Party, na którym będą także redaktorzy PSX Extreme i Pixela, odbędzie się z kolei w klubie Remont przy ulicy ul. Waryńskiego 12a w Warszawie.

Pixel Heaven Games Festival & More to największe w Polsce i jedno z największych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gamedev, na które składają się między innymi konferencja Pixel Connect, wystawa Pixel Expo oraz konkurs Pixel Awards Europe. To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Każda edycja to znakomici goście i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce. To już 9. edycja wydarzenia!

Organizatorem Pixel Heaven jest wydawca magazynów PIXEL i PSX Extreme oraz serwisu www.pixelpost.pl. Bilet można kupić TUTAJ.

Zgredzi na Pixel Heaven 2021

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych