Injustice 3 może zostać ujawniony na DC FanDome 2021. Gracze wierzą w nadejście produkcji

Plotka
698V
Injustice 3 może zostać ujawniony na DC FanDome 2021. Gracze wierzą w nadejście produkcji
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2021, 20:50

Ed Boon pojawi się na imprezie DC, więc kolejny raz pojawiły się domysły dotyczące nowej gry z serii Injustice. Bijatyka powinna znajdować się w zaawansowanej produkcji, a wydarzenie Warner Bros. będzie idealnym momentem na wielki pokaz produkcji.

Zeszłoroczne DC FanDome przyniosło mocne zapowiedzi od WB Games – zobaczyliśmy Gotham Knights oraz Suicide Squad: Kill The Justice League. Tych produkcji nie zabraknie także w 2021 roku, jednak gracze ponownie mają nadzieję, że to najwyższy czas na ujawnienie nowej pozycji od NetherRealm Studios.

Twórcy odpowiedzialni za markę Mortal Kombat oraz Injustice powinni od przynajmniej 2019 roku opracowywać nową produkcję. Ed Boon potwierdził, że deweloperzy pracują nad bijatyką, ale wciąż nie ujawniono, co to będzie za pozycja.

Od czasu do czasu pojawiają się plotki, według których NetherRealm Studios rozwija Injustice 3 (ostatnia część zadebiutowała w 2017 roku), jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnego potwierdzenia.

Jak się jednak okazuje Ed Boon potwierdził, że pojawi się na DC FanDome 2021 i wielu graczy ponownie ma nadzieję, że to „już czas” i w przyszłym tygodniu zobaczymy nową bijatykę. Warner Bros. już w zeszłym roku pokazało, że potrafi przygotować dobre niespodzianki.

DC FanDome 2021 odbędzie się 16 października.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ed-boon-is-set-to-make-an-appearence-in-dc-fandome-2021-injustice-3-reveal.495474/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper