Alan Wake Remastered w 4K i 60FPS to sama przyjemność - opublikowano gameplaye porównujące grę z oryginałem

Gry
1193V
Alan Wake Remastered w 4K i 60FPS to sama przyjemność - opublikowano gameplaye porównujące grę z oryginałem
Mateusz Wróbel | 04.10.2021, 18:52

Alan Wake Remastered został ponownie porównany z oryginałem. Ekipa odpowiadająca za odświeżenie gry wykonała kawał dobrej roboty.

Alan Wake Remastered zostało dość ciepło przyjęte przez recenzentów. Krytycy pochwalili twórców odświeżenia za zadbanie o cieszącą oko oprawę graficzną, a także wysoką płynność rozgrywki - odrestaurowana przygoda tytułowego bohatera działa w stałych 60 klatkach na sekundę.

Dalsza część tekstu pod wideo

To, jak wypada Alan Wake Remastered w praktyce, możemy przyjrzeć się właśnie w tym momencie. Gdy zeszło embargo na wszelkie materiały, redakcje postanowiły wypuścić nie tylko teksty, ale również materiały wideo. Chociażby Gamespot przygotował dla nas bardzo interesujący materiał, w którym pokazuje nie tylko czystym gameplay, ale również porównanie odświeżenia z oryginałem.

Trzeba przyznać, że Alan Wake Remastered prezentuje się naprawdę świetnie. Nawet oglądając film na YouTube czuć wylewający się z ekranu klimat. Cieszy fakt, że deweloperzy zadbali o szczegółowość postaci, jak i samych lokacji. Zdecydowanie gorzej wyglądało to przy Mafia II: Edycja Ostateczna, a przypomnijmy, że za obie pozycje odpowiadał ten sam zespół.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uVkUnJ7U-YI

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper