The Elder Scrolls Online: Deadlands zapowiedziane. Gra Bethesdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem

News
797V
The Elder Scrolls Online: Deadlands zapowiedziane. Gra Bethesdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem
Mateusz Wróbel | 04.10.2021, 15:22

Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls Online: Deadlands, czyli już ostatni dodatek do popularnej gry sieciowej.

W ostatnich dniach odbył się stream, podczas którego Bethesda postanowiła ujawnić kolejne, a jednocześnie ostatnie DLC do przebojowego TES-a Online. Zostało ono nazwane The Elder Scrolls Online: Deadlands i zadebiutuje stosunkowo bardzo szybko, bo już 1 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

W The Elder Scrolls Online: Deadlands przeżyjcie katastrofalne zakończenie całorocznej przygody „Wrót Oblivionu". Zbadajcie nowe światy, odkryjcie dziwnych nowych sojuszników i pokrzyżujcie plany Dagona, których chce władać całym Nirn. Czeka na was pełen akcji, 20-godzinny finał tej przygody. Osoby, które grały w The Elder Scrolls IV: Oblivion, rozpoznają część Deadlands. The Burn to obszar, w którym płyną rzeki lawy, a nasycone płomieniami bestie krążą wśród strzelistych metalowych iglic. Możemy też wyruszyć do zupełnie nowej strefy Deadlands, The Sever, która nigdy wcześniej nie pojawiała się w serii Elder Scrolls. To obszar targany dzikimi burzami i nieokiełznanymi wichrami.

Ponadto, Bethesda wspomniała również o interesującej statystyce, która mówi nam, iż w TES Online od czasu premiery w 2014 roku zagrało już ponad 19 milionów graczy. To ogromna liczba, na którą amerykańska firma w pełni zasłużyła, odpowiednio rozwijając swój sieciowy hit.

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych