Najważniejsze premiery ostatnich tygodni na Switch. Nintendo przypomina o hitach

News
1140V
Najważniejsze premiery ostatnich tygodni na Switch. Nintendo przypomina o hitach
Bartosz Dawidowski | 04.10.2021, 09:31

Nintendo postanowiło podsumować najważniejsze wydarzenia wydawnicze w cyfrowej dystrybucji na Switch z ostastnich tygodni.

We wrześniu nie zabrakło na Switch wielu ciekawych produkcji. Prezentowane w pierwszej kolejności WarioWare: Get It Together! nie uzyskało najlepszych ocen (w istocie gra wyrobiła sobie najsłabszą średnią w dziejach marki), ale już taki roleplay jak Eastward jest zdecydowanie warty poznania i poświecenia mu czasu. Szczególnie, że gra ma wybitnie mocny soundtrack, pełen motywów chiptune'owych, uwielbianych przez wiele osób pamiętających charakter muzyki z lat 80. i 90. Produkcja, której zaliczenie zajmuje ok. 30 godzin, uzyskała nawet kilka ocen maksymalnych (10/10) w recenzjach.

Eastward to nie jedyna ciekawa produkcja, która pojawiła się w dystrybucji na Switch we wrześniu. Otrzymaliśmy również Lost in Random, wydawane przez EA (średnia ocen: 8/10) i stworzone przez zespół Zoink. Warto pamiętać też o premierze Diablo II Resurrected. W tym miejscu możecie sprawdzić, jak tytuł działa na Switch.

Niestety Sonic Colors: Ultimate okazał się dużym rozczarowaniem. W szczególności na Switch gra miała w dniu premiery bardzo duże problemy z bugami. Do dzisiaj sytuacja na tym polu nie wygląda idealnie, pomimo wydania patcha. 

Źródło: YouTue

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych