Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2021 10:18
Sonic Colors Ultimate z poważnymi bugami na Switch. Stan gry wprawia w osłupienie
888V

Sonic Colors Ultimate z poważnymi bugami na Switch. Stan gry wprawia w osłupienie

Przed weekendem ostrzegaliśmy przed Baldo, które jest tak wypełnione bugami, że występują problemy z ukończeniem tej przygody, inspirowanej marką The Legend of Zelda. Wygląda na to, że poważne kłopoty są również z Sonic Colors Ultimate.

Sonic Colors Ultimate pojawi się na rynku już jutro (7 września). Pierwsze sygnały na temat jakości tej produkcji są niestety mało optymistyczne - w szczególności w wersji na Switch.

Wiele osób dorwało się do swojej kopii Sonic Colors Ultimate kilka dni przed premierą i już teraz ostrzega graczy, by wstrzymali się z zakupami. Na konsoli Ninetndo gra ma problemy z licznymi glitchami - są to przeróżne graficzne błędy, ale też bugi innego typu, wywołujące przykładowo nagłe zgony głównego bohatera i inne kłopoty z rozgrywką. Niektóre są na tyle poważne, że trudno uwierzyć, że tytuł wprowadzono na rynek w takiej formie. Poniżej znajdziecie filmiki przedstawiające wykryte błędy.

Trudno powiedzieć czy gra zostanie szybko naprawiona poprzez patch. Jak widać bugów w switchowym wydaniu Sonic Colors Ultimate jest sporo (nie wiemy jeszcze, jak sytuacja wygląda na innych platformach). Wszystko wskazuje na to, że produkcja, która stanowi remaster tytułu z 2010 roku, została zdecydowanie zbyt szybko wypchnięta do dystrybucji. Być może sytuacja poprawi się za kilka tygodni, po serii aktualizacji. 

Sonic Colors Ultimate trafi do sprzedaży już jutro (7 września). Premiera odbędzie się na PC, Switch, PS4 i XOne.

Źródło: https://www.nme.com/news/gaming-news/sonic-colours-ultimate-players-report-bugs-and-crashes-on-switch-3037211

Tagi: Blind Squirrel Games Sega Sonic Colors Ultimate