Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.10.2021 08:30
PS Now październik
2355V

PS Now z mocną ofertą w październiku?! Plotka mówi m.in. o The Last of Us 2 i Fallout 76

Jeśli potwierdzą się najnowsze doniesienia, październikowa oferta PlayStation Now może być jedną z najciekawszych w historii funkcjonowania usługi.

PlayStation Now to naprawdę mocna usługa od Sony, która wciąż nie jest dostępna w Polsce. To sprawia, że gracze są - bez zaskoczenia - wściekli. Wystarczy spojrzeć na kilka poprzednich ofert, które zdecydowanie mogły się podobać. Przykładu nie trzeba daleko szukać, już poprzedni miesiąc był naprawdę bogaty w mocne projekty. A najnowsze patenty sugerują, że to dopiero początek

Teraz wiele wskazuje natomiast na to, że październik może być jednym z ciekawszych miesięcy w całej historii usługi. W Internecie zaczął krążyć zrzut ekranu, który rozpowszechniany jest na forach jak Reddit czy ResetERA - ma on przedstawiać gry, które pojawią się już w tym miesiącu. I jest naprawdę dobrze, albowiem w zestawieniu można dostrzec pięć nowych projektów:

  • The Last of Us Part 2;
  • Final Fantasy VIII Remastered;
  • Fallout 76: Fallout Worlds;
  • Desperados III;
  • Yet Another Zombie Defense.

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze i sprawia, że jeszcze bardziej irytujący jest fakt, iż samo PlayStation Now wciąż niedostępne jest dla graczy w naszym kraju. Oczywiście należy podkreślić, że zrzut ekranu nie jest oficjalnym źródłem, więc do informacji warto podejść z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Wszak może okazać się, iż na plotce się skończy.

PS Now październik

Źródło: https://twistedvoxel.com/ps-now-october-lineup-reportedly-includes-the-last-of-us-part-2/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II