Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.10.2021 16:05
eFootball 2022
5429V

eFootball 2022 (PES) najgorzej ocenianą grą na Steam, a twórcy przepraszają fanów

eFootball 2022 jest słusznie krytykowany na każdym kroku, a twórcy odpowiadają na opinie graczy. Konami chce naprawić grę.

Konami pisze historię. Debiutująca wczoraj gra o tytule eFootball 2022 miała zawojować na rynku darmowych gier, a wyszło tak, że jest największym pośmiewiskiem w branży gier - w końcu mamy tutaj do czynienia z najgorzej ocenianą produkcją w historii Steama, a doskonale powinni orientować się fani PC-tów, jak wiele "crapów" ląduje na platformie Valve.

Japońska firma zauważyła negatywny odbiór eFootball (tegorocznego PES-a) i postanowiła odpowiedzieć na uzasadnioną krytykę ze strony fanów. Konami stwierdziło, że dzięki przesłanym opiniom będą mogli naprawić najbardziej kulejące elementy (obecnie mówi się o prędkości podań i ruchach piłkarzy w defensywie) i zająć się innymi problemami, które dręczą wspomniany wyżej projekt.

Jak wynika ze słów deweloperów, eFootball będzie stopniowo aktualizowany o nową zawartość - październikowy update jest już w drodze i powinien zadebiutować w najbliższym czasie. Patrząc na bugi gry, trzeba trzymać kciuki za to, aby wyeliminował najbardziej krytyczne błędy, bo obecnie tegoroczny PES jest niegrywalny.

Źródło: https://twitter.com/play_eFootball/status/1443929582982221825/photo/1

Tagi: eFootball 2022 Konami PES Productions