Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2021 15:32
GTA The Trilogy The Definitive Edition
3744V

GTA The Trilogy The Definitive Edition nadciąga! Koreańczycy potwierdzają zestaw

Rockstar i Take-Two nadal nie zaprezentowały kolekcji GTA, ale właśnie otrzymaliśmy jednoznaczne potwierdzenie zestawu. Koreański odpowiednik PEGI informuje o nadejściu „Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition”.

Od miesięcy informujemy o kolekcji składającej się z trzech części GTA i choć redakcja Kotaku zaprezentowała masę szczegółów, to jednak nadal nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia zestawu. Jak się jednak okazuje – Koreańczycy są już gotowi na produkcję.

Azjatycki odpowiednik PEGI właśnie wrzucił do swojego katalogu „Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition” – nazwa jednoznacznie sugeruje, że to właśnie trylogia GTA w odświeżonym wydaniu.

Pozostaje tylko kwestia czasu, gdy pozycja zostanie ujawniona, jednak biorąc pod uwagę, że Koreańczycy przyznali trylogii rating, możemy oczekiwać szybkiej prezentacji. Mogą nawet potwierdzić się plotki, według których pakiet zostanie zaproponowany graczom w listopadzie – jak wiadomo odświeżone GTA 5 trafi na rynek dopiero w przyszłym roku.

Co sądzicie o nazwie „Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition”?

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition GTA The Trilogy The Definitive Edition Rockstar Take-Two