Layers of Fear 3 to tajny tytuł Bloober Team? Przygotowano teaser na Unreal Engine 5

Gry
2996V
Layers of Fear 3 to tajny tytuł Bloober Team? Przygotowano teaser na Unreal Engine 5
Iza Łęcka | 30.09.2021, 10:28

Bloober Team opracowało enigmatyczny materiał wideo, który zwiastuje nowy projekt w serii Layers of Fear. W obliczu prezentacji teasera, można przypuszczać, że nowa odsłona jest tajną produkcją studia zapowiedzianą na wczorajszym wydarzeniu przez prezesa Piotra Babieno. Zobaczcie filmik.

Krakowski zespół nie traci czasu i pracuje nad następnymi tytułami. Wczoraj poznaliśmy rozbudowane plany studia na następne lata, które mają doprowadzić do ugruntowania pozycji Polaków w gatunku horrorów i zwiększenia wpływów w branży gier. Prezes Bloober Team nie ukrywa, że w przyszłości chce posiadać możliwości produkcyjne jak największe ekipy.

Studio właśnie przedstawiło tajemniczy teaser Layers of Fear, który został stworzony na silniku Unreal Engine 5. Materiał zrodził szereg spekulacji dotyczących następnych premier studia – wiemy, że krakowianie współpracują z Konami, ale mają jeszcze w przygotowaniu „Projekt C”, który jest ich własnym IP. Staje się coraz bardziej jasne, że Layers of Fear 3 za jakiś czas znajdzie się na rynku – na ostatnich ujęciach widzimy rok 2022.

Przypomnijmy, że w lipcu pisaliśmy o 3 projektach studia – w opisie pozycji określanej mianem H2O było podkreślone, że jest ona utrzymana w klimacie serii Layers of Fear, a nawet jest jej sequelem. Czy zatem Polacy sięgną po dobrze znane motywy i zaprezentują graczom następną odsłonę horroru? Czekamy z niecierpliwością na oficjalne doniesienia, bo poniższa zapowiedź prezentuje się obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper