Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2021 09:37
eFootball 2022 - PES - Za darmo
3799V

eFootball 2022 za darmo do pobrania. Gameplay z nowego PES-a prezentuje mnóstwo bugów

Konami zaprasza graczy do wkroczenia w nowy rozdział w historii Pro Evolution Soccer. eFootball 2022 jest dostępny za darmo na pięciu platformach, a sympatycy rozgrywek na wirtualnych boiskach mogą już sprawdzić drobny wycinek gry.

Japoński producent i wydawca po raz pierwszy zaprezentował eFootball 2022 w lipcu i od tego czasu musi systematycznie mierzyć się ze sporą krytyką fanów marki PES. Nie ma się w sumie czemu dziwić – model free-2-play, przygotowanie bardzo okrojonej wersji na premierę, która była określona mianem dema, czy zapowiedzi płatnych DLC nie wzbudziły nawet najdrobniejszych entuzjazmu wśród graczy, którzy oczekiwali znaczących zmian. Tymczasem przyszedł czas na premierę.

eFootball 2022 jest od dzisiaj dostępny do pobrania na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC. Musicie jednak pamiętać, że jest to bardzo okrojona odsłona, a wszystko za sprawą nowego modelu biznesowego. Produkcja na dobry początek zaoferuje bardzo małą zawartość, która będzie systematycznie rozbudowywana.

Deweloperzy zapowiedzieli już pierwszy dodatek do pozycji, jednak nie zapewni on ogromnych atrakcji. Dopiero w przyszłości pobierzemy lub kupimy nowe tryby oraz najprawdopodobniej drużyny. Pomimo sporej wrzawy, z jaką spotkało się lipcowe ogłoszenie, Konami szczędzi większych konkretów dotyczących tytułu.

Pierwsi gracze pobrali już eFootball 2022 i potwierdzają, że tytuł jest przeładowany błędami. Studio nie najlepiej poradziło sobie z przeniesieniem gry na nowy silnik, co skutkuje bardzo dziwnymi zdarzeniami na murawie. Poniżej możemy przyjrzeć się materiałom, które prezentują wiele niedociągnięć pozycji – uczestnicy doświadczają najróżniejszych kłopotów, jak chociażby znikający zawodnicy, pojawianie się piłkarzy w innych częściach boiska i szereg innych niedopracowanych animacji.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/efootball-2022-za-darmo-na-pc-playstation-i-xbox-tegoroczna-odslona-pes-debiutuje-w-modelu-free-2-play/

Tagi: eFootball Konami PES Productions